کارخانه:بدنبال تثبیت صدرنشینی هستیم/استویچف مربی بسیار موفق والیبال جهان است

شنبه 9 بهمن 1395 11:48 ب.ظ

 

کارخانه:بدنبال تثبیت صدرنشینی هستیم/استویچف مربی بسیار موفق والیبال جهان است

 • کارخانه:بدنبال تثبیت صدرنشینی هستیم/استویچف مربی بسیار موفق والیبال جهان است

  کارخانه:بدنبال تثبیت صدرنشینی هستیم/استویچف مربی بسیار موفق والیبال جهان است

  سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت:به دنبال هماهنگی بیشتر در پلی‌آف هستیم.

  به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین، مصطفی کارخانه در جمع خبرنگاران در مورد پیروزی سه برصفر تیمش مقابل شهرداری ساری در هفته بیستم لیگ برتر والیبال اظهار داشت:به بازیکنانم تبریک می‌گویم ما در این بازی استحقاق برد سه بر صفر را داشتیم. قبل از شروع بازی پیش‌بینی می‌کردم برابر تیم ساری بازی سختی را داشته باشیم.

  سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت:برنامه اصلی کادر فنی در این دیدار ارائه یک بازی هدفمند و کم خطا تیمی و فردی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

  کارخانه ادامه داد:دو بازی دیگر تا پایان رقابت های دور مقدماتی داریم اما از هم اکنون بدنبال تثبیت صدرنشینی هستیم.تیم سایپا شانس اول و یا دوم شدن را ندارد اما این تیم برای کسب عنوان سومی مبارزه می کند از این رو دیدار سختی مقابل این تیم در هفته آینده داریم اما هدف اصلی شکست تیم پیکان در هفته آخر است هرچند می دانیم که بازی سختی مقابل این تیم که کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد، خواهیم داشت.

  کارخانه درباره حضور استویچف بلغاری در خانه والیبال گفت:وی یکی از مربیان موفق و با کارنامه درخشان در والیبال جهان است هرکسی که مسئولیت تیم ملی را قبول کند باید با همین بازیکنان کار کند و به نظر من خیلی از بازیکنان شایستگی حضور در تیم ملی را دارند.


برچسب ها: کارخانه:بدنبال ، تثبیت ، صدرنشینی ، هستیم/استویچف ، مربی ، بسیار ، موفق ،